karayolu

AKZAMAN ULUSLARARASI TAŞIMACILIK firması Olarak. Merkez ofisimiz Adana/Türkiye de olup İran,Irak Ve Türkmenistan Aşkabat da Kendi ofislerimiz bulunmaktadır.Ofis iletişim bilgilerimiz aşağıdadır. Firmamız Irak, Azerbaycan, Türkmenistan,Özbekistan, Kazakistan, Kırgızistan,Tacikistan, Avrupa, Ülkeleri, Balkanlar ve Afganistan’a düzenli olarak KARAYOLU ve İRAN AKTARMALI taşıma yapmaktadır.

Şirketimiz Karayolu Taşımacılık Alanında Avrupa, Balkanlar Ve Türkiye’den Türkmenistan Başta olmak üzere Tüm Orta Asya ülkelerine Hizmet vermektedir. Ayrıca Şirketimiz Ortadoğu Ülkelerine’de Kesintisiz Hizmet vermeye devam etmektedir.Gerek Direk karayolu gerek İran aktarmalı ekonomik servisimizle gerekse demiryolu taşıması ile Türkmenistan’da Öncü firma olmaya adayız.Tecrübeli personelimiz ile bu konudaki hedefimiz en mükemmel servisi en uygun navluna size sunabilmektir.

* Akzaman Lojistik ithalat ve ihracatla ilgili işlemleri organize ederek her türlü yükünüzü en kısa zamanda ve kapıdan kapıya olarak karayoluyla taşır.
* Akzaman Lojistik ‘in uluslararası taşıma departmanı yükün nakliyesi ile ilgili ortaya çıkabilecek tüm sorunları çözebilecek kapasitededir.
Uluslararası taşıma departmanına karayolu nakliyesi bölümü de dahildir.
* Müşterilerle irtibat içerisinde olan ekibimiz, nakliye ile ilgili müşteriye maliyet açısından optimizasyon çözümü sunmaktadır. Bunu mümkün kılan
unsurlar, Akzaman Lojistik ‘in bütün departmanlarında etkin ekip çalışması ve kendi filosuna sahip olmasıdır .Çoğu zaman karayolu taşımacılığı,
kombine taşımacılığın bir parçası olmaktadır. Fakat bazı istisnai durumlarda karayolu taşımacılığı tek mümkün olan nakliye şekli de olabilmektedir.
Karayolu taşıma ekibi, Rusya içerisinde olduğu gibi, Bağımsız Devletler Topluluğu ve diğer ülkelerde, çeşitli motorlu araçların vasıtasıyla her türlü yüklerin transit nakliyesini gerçekleştirmektedir.
* Yükün nakliyesine başlanmadan önce ekibimiz, müşterinin isteği doğrultusunda sevkiyat güzergâhını belirler. Ayrıca uluslararası kurallara uygun olarak yük ile birlikte bulunması gereken belgeler hazırlanır. Müşterinin isteğinin yerine getirilmesi için gösterilen esnek yaklaşım, yükün nakliyesinde en uygun güzergâhı kullanmaya izin vermektedir.
* Çalışanlarımızın uzun yıllara dayanan deneyimi, bize, rakiplerimiz için mümkün olmayan taşımaları gerçekleştirmekte yardımcı olmaktadır.